Logo BIP Logo ePUAP
Biuletyn Informacji Publicznej
herb jednostki
Zakład Usług Komunalnych w Przewornie

OGŁOSZENIE !!!

       W ZWIĄZKU Z WYSTĄPIENIEM BARDZO DUŻEGO ROZBIORU WODY I POWSTAŁYM W WYNIKU TEGO JEJ NIEDOBOREM PROSI SIĘ MIESZKAŃCÓW GMINY O KORZYSTANIE Z WODY Z WODOCIĄGU GMINNEGO

TYLKO DLA POTRZEB SOCJALNO-BYTOWYCH

       WOBEC POWYŻSZEGO PROSZĘ O NIE WYKORZYSTYWANIE WODY Z WODOCIĄGU DO PODLEWANIA OGRÓDKÓW, PODWÓREK, MYCIA SAMOCHODÓW, NAPEŁNIANIA BASENÓW ITP., AŻ DO ODWOŁANIA.

(-) Kierownik Zakładu Usług Komunalnych

w Przewornie

 

UWAGA!!!

W związku z awarią na Stacji Uzdatniania w Krzywinie oraz bardzo dużym rozbiorem wody, w miejscowościach Przeworno, Jegłowa, Kaszówka, Strużyna, Samborowiczki, Miłocice może występować w dniu dzisiejszym, tj. 01.04.2019 r. słabsze ciśnienie oraz tymczasowy brak wody. Za utrudnienia przepraszamy.

UWAGA!!!

W związku z awarią sieci kanalizacyjnej w dniu dzisiejszym, tj. 01.04.2019 r., na ul. Parkowej w Przewornie będzie utrudniony ruch pojazdów. Za utrudnienia przepraszamy.

UWAGA!!!

NA SKUTEK AWARII SIECI ENERGETYCZNEJ W DNIU 11.03.2019 R. MIESZKAŃCY MIEJSCOWOŚCI DZIERZKOWA ZOSTALI POZBAWIENI DOSTĘPU DO WODY. W ZWIĄZKU Z POWYŻSZYM, INFORMUJEMY, ŻE NIEZWŁOCZNIE PO USUNIĘCIU AWARII DOSTAWA WODY ZOSTANIE PRZYWRÓCONA.

UWAGA!!!

W ZWIĄZKU Z PROWADZONYMI PRACAMI KONSERWACYJNYMI NA STACJI UZDATNIANIA WODY W KRZYWINIE, MAJĄCYMI NA CELU POPRAWĘ JAKOŚCI DOSTARCZANEJ DO MIESZKAŃCÓW WODY DO CZASU UKOŃCZENIA PRAC W MIEJSCOWOŚCIACH PRZEWORNO, JEGŁOWA, KRZYWINA, KASZÓWKA, STRUŻYNA, SAMBOROWICZKI, MIŁOCICE MOZE POJAWIĆ SIĘ WODA O ŻÓŁTYM ZABARWIENIU ORAZ METALICZNYM ZAPACHU.

Uwaga!!!

w związku z bardzo dużym rozbiorem wody w dniu 21 czerwca 2018 r. do godzin wieczornych mogą wystąpić przerwy w dostawie wody dla mieszkańców miejscowości Miłocice i Samborowiczki.

UWAGA!!!

W ZWIĄZKU Z ZAPOWIETRZENIEM SIĘ SIECI WODOCIĄGOWEJ W CZĘŚCI MIEJSCOWOŚCI JEGŁOWA DO DNIA 15.06.2018 R. MOGĄ WYSTĘPOWAĆ PROBLEMY Z ODPOWIEDNIM CIŚNIENIEM WODY.

 

UWAGA!!!

W ZWIĄZKU Z WYSTĘPOWANIEM DUŻEJ ILOŚCI AWARII PRZEPOMPOWNI ŚCIEKÓW W PRZEWORNIE, WSZYSCY UŻYTKOWNICY SIECI KANALIZACYJNEJ PROSZENI SĄ O NIE WYRZUCANIE DO SIECI PRZEDMIOTÓW, MOGĄCYCH ZAKŁÓCIĆ PRACĘ PRZEPOMPOWNI, TJ. MOPY, GAŁKI OD MEBLI, ŚCIERKI DO PODŁOGI, RĘCZNIKI PAPIEROWE, PAMPERSY, WACIKI KOSMETYCZNE, PODPASKI, TOREBKI FOLIOWE, ITP. KAŻDA AWARIA PRACY PRZEPOMPOWNI NIESIE ZA SOBĄ KONSEKWENCJE FINANSOWE, KTÓRE TO MAJĄ ODZWIERCIEDLENIE W OPŁACIE ZA ZBIOROWE ODPROWADZANIE ŚCIEKÓW.

NIE PRZESTRZEGANIE PODSTAWOWYCH ZASAD KORZYSTANIA Z SIECI KANALIZACYJNEJ, POWODUJE PODWYŻSZENIE KOSZTÓW EKSPLOATACJI, ZA KTÓRE PŁACI KAŻDY UŻYTKOWNIK, DLATEGO ZWRACAJMY UWAGĘ NA TO, CO WRZUCAMY DO SIECI, BO KANALIZACJA SANITARNA TO NIE ŚMIETNIK!

Metadane - wyciąg z rejestru zmian

Akcja Osoba Data
Dodanie dokumentu: Łukasz Kunderman 07-02-2017 09:13
Osoba, która wytworzyła informację lub odpowiada za treść informacji: 07-02-2017
Ostatnia aktualizacja: Łukasz Kunderman 02-07-2019 06:51